Pan in porfier 2: beginnen met ruw voorhakken (video)
Het is heel druk momenteel, en dan komt het soms voor dat er een kink in de kabel komt. Na eerst een diepe snijwond in mijn duim me twee weken thuis hield, zit ik nu met een overbelaste arm die me even koest houdt. Niet door het beeldhouwen overigens, geen van beide. Maar dat gaf me de gelegenheid om onderstaande video te maken over het eerste hakwerk aan het beeld van Pan in porfier.
Pan zal even moeten wachten overigens, want een familiewapen en zeven pinakels en kruisbloemen in Ierse hardsteen voor de Dom van Aken gaan voor… daarover later meer.
Update 2024:
Het heeft lang geduurd voordat ik de tijd kon vinden om hem te voltooien, maar eindelijk is het beeld klaar! En hij is prachtig geworden. Lees meer in dit blogartikel.
Beeldhouwerijblog.nl is het blog van Koen van Velzen, beeldhouwer in steen en brons.
Zie ook mijn website: beeldhouwerijvanvelzen.nl
Volg me op Instagram, Twitter & YouTube
Vergelijkbare berichten






