Constighlijc gepeintureerd ende gemaelt

polychromeren, gepolychromeerd, steen, familiwapen, wapensteen, wapenschild

←naar het eerste bericht over dit project

Tot mijn grote vreugde is het familiewapen Duitgenius in volle glorie gepolychromeerd, oftewel beschilderd. Rómulo heeft er nog veel werk aan gehad, met vergulden, grondlagen, verzilveren en diverse lagen in kleur.

Hij heeft diepte in de kleur gebracht door diverse lagen verf met accenten in een iets andere tint. Ook heeft hij een patina aangebracht over de laag zilver, waardoor er meer dieptewerking in het reliëf zelf is ontstaan.

Voor degenen die het verhaal nog niet eerder gevolgd hebben: ik heb voor een klant een familiewapen gehouwen in kalksteen, en vervolgens is dit naar Rómulo Döderlein de Win gegaan om gepolychromeerd te worden.

polychromeren, gepolychromeerd, wapensteen, wapenschild, familiewapen steen, helm

→Lees verder…

Beeldhouwerijblog.nl is het blog van Koen van Velzen, beeldhouwer in steen en brons. Zie ook mijn website: beeldhouwerijvanvelzen.nl

2 reacties op “Constighlijc gepeintureerd ende gemaelt

  1. Georgette schreef:

    Wat een prachtig resultaat. Oogstrelend.
    Koen en Rómulo jullie hebben vakwerk afgeleverd.
    GEM DdW

  2. Ruben schreef:

    Werkelijk waar, heel erg mooi.
    Ik houd mij aanbevolen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *